BİZ

Kayseri’de öncü...


...Asya Koltuk Yıkama olarak kaliteli hizmet ve güveni bir arada sunuyoruz.

Bizim için başarı; müşteri memnuniyetinde öncelikli olan karşılıklı güven, hızlı, kaliteli ve zamanında bir defada doğru işi yapmaktır. Bu yüzden Asya Koltuk Yıkama çalışanları işçi sağlığı ve çevre eğitimleri ile çalışanlarını bilinçlendirir, kullandığı tüm ekipman ve kimyasal malzemeleri sertifikalı ürünlerden tercih eder. Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen şirketimiz sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan firmalardandır.

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve personel eğitimine birinci derecede önem veren yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen profesyonel kadromuz ile sizlerin kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir çözüm ortağınız olmayı umuyoruz.


Profesyonel


İşinin ehli profesyonel ekip


Hızlı / Pratik


Tam zamanında hızlı ve pratik temizlik


Kaliteli


Kaliteli ekipman ve temizlik malzemeleri


Mutlu Müşteri


İş sonunda daima gülümseyen mutlu müşteri

Misyonumuz


Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve müşteri taleplerinde en iyi memnuniyeti sağlamaktır. Hizmetlerimiz, çözümlerimiz, güvenilirlik ve iş ahlakımız ile sektörümüze, müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer katan bir kurum olmaktır. Müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için ilk aşamadan son aşamaya kadar kendi branşında deneyimli personelimiz ile çağın teknolojisine ayak uydurarak, siz değerli müşterilerimiz tarafından örnek gösterilmektir.


Vizyonumuz


İşinde uzman ve tecrübeli personelleri ile günümüzün teknolojisi temizlik ekipmanları ile hizmet veren Asya Koltuk Yıkama, eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde; Kurum, İş yeri, ofis temizlikleri ve diğer temizlik hizmetleri ile ilgili her türlü personel temini ihtiyaçları için beklenenden fazlasını vererek, her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Her geçen gün daha fazla sektöre hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında daha kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

HEMEN ARA